21 Temmuz 2013

Galatasaray – Malaga CF Hazırlık Maçı Analizi

Galatasaray İzmir Atatürk Stadı’nda binlerce taraftarın desteğiyle oynadığı hazırlık maçını son dakikalarda Kazım’ın attığı golle 3-3 berabere kalarak tamamladı. Savunmada verdiği zaafiyetler çok dikkaitimi çekti.Savunmanın henüz hazır olmadığını düşünüyorum. Kaleci Eray kardeşimiz ise hatalı 2 gol yedi. Danny’ nin savunmanın tamamının yaptığı hatayı düzelmek için ceza sahasında yaptığı müdahaleye yapılacak bir söz yok, penaltı ve kırmızı kart.

Galatatasaray en büyük kozu olan hücum hattında attığı 3 golle gösterdi. Bu maçta bol pozisyon zenginliği gördük. Oyuncu değişiklikleri Galatasaray’ın 2-1 önde iken farkı açmasını engelledi. Belki Drogba Sneijder ikilisine Burak Yılmaz da eklenseydi skor daha farklı olurdu. Sonuç olaran herşeye rağmen Fatih Terim işini bilen teknik adamdır. Galatasaray’ın oynayacağı 3 hazırlık maçı daha var. Yeni sezon öncesinde eksiklikler antreman ve hazırlık maçlarıyla giderilecektir.Bu sezon Galatasaray geçen sezondan daha iyi olacaktır. Geçen sezona nazaran takımdan herhangi bir futbolcu eksilmemiş üstüne Kazım, Engin, Ceyhun gibi oyuncular takıma monte edilmeye başlandı.Onlarda yeni sezonda katkı sağlayacaktır. Bunda en büyük etken yabancı futbolcu kontenjanında yapılan sınırlandırmalar. Galatasaray’ın olağanüstü bir durum olmadığı müddetçe transfer yapacağını düşünmüyorum.

özgür doğan

Gazeteci Özgür Doğan, 1988 yılında Burdur’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Burdur’da tamamlayan Doğan, 2014 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri bölünümünden mezun olmuştur. Doğan, SDÜ Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayarak 2018 yılında mezun olmuş ve Ziraat Yüksek Mühendisi ünvanını almıştır. Gazetecilik kariyerine üniversite eğitimine başladığı yılda başlayan Özgür Doğan, 10 Mayıs 2010 tarihinde Burdurweb.com internet sitesini kurarak Burdur’da bir ilki gerçekleştirmiştir. Doğan, internet medyasında başladığı kariyerine ek olarak 15 Aralık 2015 tarihinde Burdurweb Dergisi’ni çıkarmaya başlamış ve halen yayın hayatını devam ettirmektedir. Gazeteci Özgür Doğan, ilk olarak Kasım 2016 yılında Kanal 15 televizyonunda kendisinin hazırlayıp sunduğu “Özgür Doğan ile Parantez” programını halen kendi internet televizyonu olan BurdurwebTV’de sürdürmektedir. Çeşitli dallarda bir çok ödül alan Doğan, gazetecilik kariyerinde en anlamlı ödülü ise 11 Aralık 2014 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nin düzenlediği Bumerang En İyi Yerel Site kategorisinde Türkiye 1.si olmaya layık görülmüştür. Gazeteci Doğan, halen gazetecilik kariyerine yazılı, görsel ve internet medyasında sürdürmekte aynı zamanda da medya sektörünün bir çok dalında kurumsal ve teknik danışmanlık vermektedir.

You may also like...