08 Ocak 2014

Tarsusta Satılık İşyeri, Daireler, ve Arsalar

Tarsusta satılık daireler gün geçtikçe değerlenmeye ve sayıları artmaya devam ediyor. Tarsus Mersin’in en büyük ilçelerinden bir tanesi olarak biliniyor ve son yıllardaki alt yapı hizmetlerinin gelişimiyle nüfusunda önemli derecede artış gözlenmekte. Siz de Tarsusta satılık daireler bağlantısı ile bu daireleri görüntüleyip fiyatlarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Tarsusta satılık işyeri emlak piyasasının belirleyici kategorileri arasında yer almaya devam ediyor. Tarsus ticaret hacmi olarak ülkemizde genişleyen ilçeler arasındaki önemiyle dikkat çekmektedir. Böylelikle önemli bir ticaret şehri haline gelmiş ve nüfusu artış göstermiştir. Siz de Tarsusta satılık işyeri bulmak istiyorsanız online emlak sistemleri tarafından kategorize edilmiş işyerlerini görebilir ve fiyatlarını araştırabilirsiniz.
 
Tarsusta satılık arsalar emlak ve gayrimenkul ofisleri tarafından sürekli takibi yapılan emlak alanları olarak biliniyor. Çünkü Tarsus sanayi ve tarım faaliyetleri açısından son yıllarda gelişme gösteren ilçeler arasında oldukça büyük öneme sahip. Siz de Tarsusta satılık arsalar bağlantısı ile buraya gidip dilediğiniz fiyatlarla araştırma yapabilirsiniz.

 

özgür doğan

Gazeteci Özgür Doğan, 1988 yılında Burdur’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Burdur’da tamamlayan Doğan, 2014 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri bölünümünden mezun olmuştur. Doğan, SDÜ Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayarak 2018 yılında mezun olmuş ve Ziraat Yüksek Mühendisi ünvanını almıştır. Gazetecilik kariyerine üniversite eğitimine başladığı yılda başlayan Özgür Doğan, 10 Mayıs 2010 tarihinde Burdurweb.com internet sitesini kurarak Burdur’da bir ilki gerçekleştirmiştir. Doğan, internet medyasında başladığı kariyerine ek olarak 15 Aralık 2015 tarihinde Burdurweb Dergisi’ni çıkarmaya başlamış ve halen yayın hayatını devam ettirmektedir. Gazeteci Özgür Doğan, ilk olarak Kasım 2016 yılında Kanal 15 televizyonunda kendisinin hazırlayıp sunduğu “Özgür Doğan ile Parantez” programını halen kendi internet televizyonu olan BurdurwebTV’de sürdürmektedir. Çeşitli dallarda bir çok ödül alan Doğan, gazetecilik kariyerinde en anlamlı ödülü ise 11 Aralık 2014 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nin düzenlediği Bumerang En İyi Yerel Site kategorisinde Türkiye 1.si olmaya layık görülmüştür. Gazeteci Doğan, halen gazetecilik kariyerine yazılı, görsel ve internet medyasında sürdürmekte aynı zamanda da medya sektörünün bir çok dalında kurumsal ve teknik danışmanlık vermektedir.

You may also like...