17 Temmuz 2013

4.7-inç spor ekran Nokia Lumia 625, raporları

Nokia’nın serisinde bir sonraki Windows Phone cep telefonu henüz Lumia görülen büyük ekran kabul edecek.

Nokia’nın Lumia 625 telefonu 4.7-inç ekran ile potansiyel alıcılar cezbetmek için çalışacağız.
Büyük henüz Lumia için – – Özellikler Supersized ekrana çeşitli kaynaklardan noktası üzerinden online yayımlanan ve birkaç diğer özellikleri. Büyük ekran rağmen, 625 bir düşük-uç, giriş seviyesi Lumia kabul edilecektir, kaynakları sadece 800×480 piksel çözünürlüğe sahip, Verge söyledi. Amaç vites kadar fazla müşteri çekmek için daha düşük bir fiyat ile bir Lumia etmektir.
AT & T GSM şebekesi desteği ile 625 bir varyantı geçen ay FCC belgelendirme geçti rağmen ABD fiyatlandırma veya durumu hakkında herhangi bir bilgi, ortaya çıkmıştır. Telefon 1.999 Yuan (325 $) için bir ay sonuna kadar Çin’de başlaması bekleniyor.
Bir takip Lumia 620, 625 bellek 512MB bir çift çekirdekli 1,2 Ghz Snapdragon S4 işlemci, ve 5 megapiksel kamera ile gelecek. 3G ağları için GSM desteği bilinmesine rağmen, telefon da 4G LTE desteği bekleniyor. Çin Web sitesi Tieba.baidu tarafından yayınlanan 625 iddia edilen görüntüleri, telefonun her tarafında bir göz sağlar.

özgür doğan

Gazeteci Özgür Doğan, 1988 yılında Burdur’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Burdur’da tamamlayan Doğan, 2014 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri bölünümünden mezun olmuştur. Doğan, SDÜ Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayarak 2018 yılında mezun olmuş ve Ziraat Yüksek Mühendisi ünvanını almıştır. Gazetecilik kariyerine üniversite eğitimine başladığı yılda başlayan Özgür Doğan, 10 Mayıs 2010 tarihinde Burdurweb.com internet sitesini kurarak Burdur’da bir ilki gerçekleştirmiştir. Doğan, internet medyasında başladığı kariyerine ek olarak 15 Aralık 2015 tarihinde Burdurweb Dergisi’ni çıkarmaya başlamış ve halen yayın hayatını devam ettirmektedir. Gazeteci Özgür Doğan, ilk olarak Kasım 2016 yılında Kanal 15 televizyonunda kendisinin hazırlayıp sunduğu “Özgür Doğan ile Parantez” programını halen kendi internet televizyonu olan BurdurwebTV’de sürdürmektedir. Çeşitli dallarda bir çok ödül alan Doğan, gazetecilik kariyerinde en anlamlı ödülü ise 11 Aralık 2014 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nin düzenlediği Bumerang En İyi Yerel Site kategorisinde Türkiye 1.si olmaya layık görülmüştür. Gazeteci Doğan, halen gazetecilik kariyerine yazılı, görsel ve internet medyasında sürdürmekte aynı zamanda da medya sektörünün bir çok dalında kurumsal ve teknik danışmanlık vermektedir.

You may also like...